Flexi s.r.o. - Vizualizace, návrhy a realizace pro interiéry, koupelny, dlažby a obklady

Flexi koupelny

Proč my

Osobní a profesionální přístup

Šetříme přírodu i vaši peněženku

Design a inovace

Harmonie nejen interiéru

Závazek spokojenosti


Proč si vybrat právě nás?

Více než 25 let pro Vás navrhujeme a realizujeme koupelny a podlahy.

Zabýváme se kompletním řešením interiérových a exteriérových dlažeb, obkladů a koupelen, od vizualizačního návrhu přes dodávku, až po realizaci. Jsme jedním z největších dovozců italských obkladů a dlažeb značek Caesar, Fap a Sichenie. Prezentujeme další světové výrobce jako je Duka (sprchové zástěny a vanové zástěny), Duravit (důraz na design, samozřejmostí kvalita a funkčnost, kompletní sanitární vybavení, koupelnový nábytek, sauny, parní kabiny a pooly), Catalano, Hansa, Hansgrohe, Hüppe (sprchové zástěny a vanové zástěny), Gessi (výrobce luxusních sprchových systémů a baterií), Unidrain (unikátní sprchové žlaby).

Naše práce nás baví a produktům, které prodáváme, věříme. Neprodali bychom Vám nikdy nic, co my sami, bychom nevybrali. Milujeme design a jsme šťastní, když sny se stávají skutečností. Za dobu více než šestnácti let jsme zrealizovali spoustu projektů a prodali mnoho materiálů, získali jsme bohaté zkušenosti. Podařilo se nám obklopit se spolehlivými dodavateli. Sledujeme trh a jdeme s dobou. Vzděláváme se a neustále se inspirujeme na tuzemských i světových veletrzích.


Jak pracujeme

Máme rádi osobní přístup, rádi si s Vámi dáme kávu a vyslechneme si Vaše představy a požadavky. K tomu od Vás potřebujeme projektový plán. My Vám navrhneme vhodné dispoziční řešení, doporučíme materiály, sestavíme Vám cenovou nabídku. Při další schůzce s Vámi nabídku projdeme a prokonzultujeme, abychom se dobrali konečného výsledku ke spokojenosti obou stran. Cílem není realizace našich představ, ale Vašich. Vy rozhodujete, my jen doporučujeme.

Nejraději s Vámi komunikujeme osobně, nebráníme se i jiné komunikaci, ale vždy je nejlepší, alespoň ze začátku se navzájem poznat, abyste Vy věděli, jak pracujeme a my zjistili, co si představujete. Pokud nemáte představu, nezoufejte, stává se to mnoha klientům. Ukážeme Vám, co je trendy, ukážeme Vám, co je nadčasové a postupně společně dojdeme k tomu, co je pro Vás to pravé řešení.

Sledujeme dění na trhu, účastníme se veletrhů, jezdíme na školení a sami se vzděláváme v nových materiálech a postupech… a to vše nás baví.

Projekty kreslíme v německém vizualizačním programu Visoft Premium, který Vám poskytne téměř reálný pohled do Vaší budoucí koupelny. Ne vždy databáze obsahuje 3D modely z celého sortimentu, to však pro nás není žádný problém, dokážeme si s tím poradit.

Vy se ptejte a my Vám rádi vše vysvětlíme. Největším poděkováním je Vaše pozitivní reference, kterou budete dál předávat svému okolí.

Nabízíme Vám možnost realizace. Spolupracujeme s odborníky, kteří jsou proškoleni přímo od našich dodavatelů a mají zkušenosti s našimi materiály.

Pokud máte svou realizační firmu, můžeme Vám nabídnout náš technický dozor stavby, za který si účtujeme menší poplatek. Jak pracuje technický dozor? Kontroluje průběh realizace dle námi navržených technických podkladů, radí případně instalatérům s náročnějšími technickými detaily a díky němu má realizace koupelny vždy hladký průběh.


V čem jsme dobří a v čem se odlišujeme?

Přistupujeme ke každému interiéru tak, jako bychom řešili svůj vlastní. Umíme zajistit komplexní realizaci zakázky. Od návrhu přes dodávku až po realizaci. Máme velmi zdatný technický personál. Pracujeme s renomovanými značkami, které respektují přírodu. Například baterie, které šetří vodu, sanita a keramické dlažby, které jsou vyráběny ekologickým způsobem a nosí značku Ecolable. Naši dodavatelé jsou osvědčené renomované firmy dodávající po celém světě. Kvalita a servis a dodržení termínů dodání je pro nás stejně tak důležité, jako přivítání příchozího klienta. Velkou výhodou naší firmy je flexibilita a pružnost, pracujeme po celé České republice i v Rakousku. Umíme nabídnout technický dozor. Výhodou proti konkurenci je schopnost zařídit atypický nábytek. Zařídíme i dopravu materiálu k zákazníkovi.